Arnion

Arnion - Maciej Bieszczad | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Bieszczad
WYMIAR
6,88 MB
NAZWA PLIKU
Arnion.pdf
ISBN
3952525034348

OPIS

Maciej Bieszczad, poeta ur. w 1978 r. w Wieluniu wydał dwa zbiorki: „Elipsę” (2010) i „Okolice Gerazy”(2012). I zwrócił nimi uwagę krytyków, zbierając pochwały. Obecny tomik „Arnion” jest też szczupły, zawiera tylko 33 wiersze i to dość krótkie, podzielone na trzy części. Ale przecież nie w ilości i długości utworów należy szukać wartości książki, ale w mądrości.?

Free eBook: Getting Through the Storms in Life Toggle navigation Książka Arnion / Maciej Bieszczad, TCHU Dom Wydawniczy, 11,25 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Maciej Bieszczad, poeta ur. w 1978 r.

I zwrócił nimi uwagę krytyków, zbierając pochwały. Obecny tomik "Arnion" jest też szczupły, zawiera tylko 33 ... Arnion | Bieszczad Maciej | tCHu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI