Adventure time 3

Adventure time 3 - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,43 MB
NAZWA PLIKU
Adventure time 3.pdf
ISBN
5703882174993

OPIS

Po raz kolejny przenosimy się do Krainy Ooo - miejsca, w którym nic nie jest zbyt niezwykłe! Tym razem nasz ukochany komputer, BMO, zostanie zainfekowany przez szerzącego destrukcję wirusa. Nic takiego nie wydarzyło się w tym świecie od ponad tysiąca lat! Czy naszym bohaterom uda się pokonać złośliwy program, który rozprzestrzenia się na wszystkie komputery w Ooo? Czy świadomość naszego małego przyjaciela zostanie wymazana za zawsze? Oto wyzwanie dla Finna, Jake'a i Marceliny!Dodatkowo w tomiku znajdziecie niezwykły rozdział - to co będzie się w nim działo... zależy od Waszej siły woli! Zaintrygowani? Nie przegapcie najnowszej odsłony komiksu, bo właśnie nadeszła pora na przygodę!

Data zakończenia 2019-08-24 - cena 24 zł 3. Adventure Time - Pants Song .

With John DiMaggio, Jeremy Shada, Tom Kenny, Hynden Walch. A 12-year-old boy and his best friend, wise 28-year-old dog with magical powers, go on a series of surreal adventures with each other in a remote future. Adventure Time Season 3 subtitles English.

POWIĄZANE KSIĄŻKI