Z księdzem Janem Sikorskim rozmowy o życiu i Warszawie

Z księdzem Janem Sikorskim rozmowy o życiu i Warszawie - Emilia Jakubowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilia Jakubowska
WYMIAR
8,64 MB
NAZWA PLIKU
Z księdzem Janem Sikorskim rozmowy o życiu i Warszawie.pdf
ISBN
7367876674978

OPIS

Ksiądz infułat Jan Sikorski ze swoim ogromnym doświadczeniem życiowym, kapłańskim i duszpasterskim, z osobistym świadectwem wiary i postawą gotowości, aby służyć, by być dla innych ? jest doskonałym rozmówcą. Bo chyba tylko z perspektywy autorytetu można mówić o tym, co ważne. Dlatego w biograficznym wywiadzie rzece podejmujemy również wiele ważnych tematów z życia Kościoła oraz tych dotyczących przełomowych wydarzeń historycznych.

Janem Sikorskim rozmowy o życiu i Warszawie już od 17,55 zł - od 17,55 zł, porównanie cen w 29 sklepach. Zobacz inne Biografie i dzienniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka Z księdzem Janem Sikorskim rozmowy o życiu i Warszawie autorstwa Jakubowska Emilia , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 25,50 zł .

Janem Sikorskim rozmowy o życiu i Warszawie 2019 . Emilia Jakubowska ISBN:9788366175143 - Książki - Biografie - Wywiady.

POWIĄZANE KSIĄŻKI