wszystko o błogosławionym ks. Jerzym Popiełuszce

wszystko o błogosławionym ks. Jerzym Popiełuszce - Wacław Stefan Borek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wacław Stefan Borek
WYMIAR
5,52 MB
NAZWA PLIKU
wszystko o błogosławionym ks. Jerzym Popiełuszce.pdf
ISBN
5199694755641

OPIS

To nie biografia, lecz lektura. Niekoniecznie trzeba cierpiec na religijną awitaminozę, żeby sięgnąć po tę książkę. Świąty Jan Paweł II zachęcał, aby ks. Jerzego - jako świadka trudnych czasów najnowszej historii Polski - postrzegać od strony ,,wewnętrznego człowieka , który żył zjednoczony z krzyżem Chrystusa. Jeśli więc chcesz wejść w dialog z Błogosławionym na różnych etapach jego życia i podładować swoje duchowe akumulatory, ta książka jest dla Ciebie. Co się wydarzyło, że mormalny, chorowity wikary stał się głosem sumienia polskiego narodu? OdpowIedź znajdziesz w tej książce.

Stan Nowy Wydawca WYDAWNICTWO ŚWIĘTEGO FILIPA APOSTOŁA. Wszystko o Błogosławionym Ks. Jerzym Popiełuszce - W 2019 roku minie 35 lat od męczeńskiej śmierci bł.

Jerzym Popiełuszce - W 2019 roku minie 35 lat od męczeńskiej śmierci bł. ks.

POWIĄZANE KSIĄŻKI