Rozproszone mroki

Rozproszone mroki - Zbigniew Bressa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zbigniew Bressa
WYMIAR
6,17 MB
NAZWA PLIKU
Rozproszone mroki.pdf
ISBN
2093621304057

OPIS

Położyła swoją drobną, dziewczęcą dłoń na jego głowie i delikatnie pogłaskała go po włosach. Walczyła ze sobą, nie mając pojęcia, co się z nią dzieje. Jak dotychczas uważała się za silną, niezłomną i wierną swoim ideałom. Jednak teraz nie mogła się opanować. Ujęła głowę Gerensa w dłonie, podniosła ją do góry i spontanicznie pocałowała go w usta. Jej drżące, ciepłe wargi po raz pierwszy przylgnęły do ust mężczyzny. Przez chwilę spijała słodycz, by w końcu nadludzkim wysiłkiem odepchnąć wybranka swego serca od siebie.

Bohaterami powieści „Rozproszone Moce" są ludzie bez tożsamości, samotnicy, porzucone dzieci, osoby z mrocznymi ... Rozproszone mroki. Zbigniew Bressa.

Jej ... Rozproszone mroki (Zbigniew Bressa). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Rozproszone Mroki mobi,epub Zbigniew Bressa - Ceny już od 8,71 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 4 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI