Dzień Babci i Dziadka. Przygody Fenka

Dzień Babci i Dziadka. Przygody Fenka - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,8 MB
NAZWA PLIKU
Dzień Babci i Dziadka. Przygody Fenka.pdf
ISBN
7058393753023

OPIS

Styczeń to wyjątkowy miesiąc. I to wcale nie dlatego, że jest pierwszy w całym roku. Styczeń jest szczególny, ponieważ wtedy swoje święto mają cztery bardzo ważne dla Fenka osoby: jego babcie i dziadkowie.Dzięki tej książeczce Twoje dziecko:- pozna kolejne dwa święta: Dzień Babci i Dzień Dziadka;- dowie się, kiedy je obchodzimy;- znajdzie inspirację na prezenty z okazji święta dziadków;- przypomni sobie, że dziadkowie to rodzice rodziców.

I to wcale nie dlatego, że jest pierwszy w całym roku. Styczeń jest szczególny, ponieważ wtedy swoje święto mają cztery bardzo ważne dla Fenka osoby: jego babcie i dziadkowie. Dzień Babci i Dziadka.

I to wcale nie dlatego, że jest pierwszy w całym roku. Styczeń jest szczególny, ponieważ wtedy swoje święto mają cztery bardzo ważne dla Fenka osoby: jego babcie i dziadkowie. „Przygody Fenka" to bajki o szerokim aspekcie edukacyjnym, skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI