100 Żołnierzy Wyklętych

100 Żołnierzy Wyklętych - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,39 MB
NAZWA PLIKU
100 Żołnierzy Wyklętych.pdf
ISBN
5779327955387

OPIS

Gdy zakończyła się II wojna światowa i Europa podnosiła się ze zgliszczy spowodowanych działaniami zbrojnymi, Polska niestety trafiła w ręce kolejnego okupanta, tym razem zza wschodniej granicy. „Opiekę” nad naszym krajem, tak ciężko dotkniętym wojną, roztoczył Związek Radziecki i od razu przystąpił do rozliczenia się z wrogami nowego porządku. Na celowniku władz komunistycznych znaleźli się żołnierze AK i jednostek, które kontynuowały działalność Armii Krajowej po jej rozwiązaniu.W prezentowa

Postępu 18 02-676 Warszawa . Polityka Prywatności IPN Deklaracja dostępności strony Ochrona danych osobowych ... 100 żołnierzy wyklętych Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies .

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Żołnierze wyklęci, żołnierze niezłomni, polskie powojenne podziemie niepodległościowe i antykomunistyczne - antykomunistyczny, niepodległościowy ruch partyzancki, stawiający opór sowietyzacji Polski i podporządkowaniu jej ZSRR, toczący walkę ze służbami bezpieczeństwa ZSRR i podporządkowanymi im służbami w Polsce.. Liczbę członków wszystkich organizacji i grup ... Zobacz 100 Żołnierzy Wyklętych Praca zbiorowa w najniższych cenach na Allegro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI