Australian Cattle Dog

Australian Cattle Dog - Anna M. Pol | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna M. Pol
WYMIAR
10,91 MB
NAZWA PLIKU
Australian Cattle Dog.pdf
ISBN
4329087686159

OPIS

Od autora: "Książka, którą trzymają Państwo w rękach, przeznaczona jest dla miłośników rasy (by mieli pod ręką kompendium wiedzy dotyczące obiektu swoich zainteresowań), dla przyszłych właścicieli (by upewnili się w wyborze), dla tych, którzy już posiadają ACD (by mogli, przeglądając i wertując książkę, zgadzać się lub krytykować wszelakie wpisy), dla Sędziów Kynologicznych (by mieli możliwość lepiej poznać rasę i popatrzeć na nią z innej perspektywy), oraz dla przeciwników ACD (by po kolejnym przeczytaniu książki zmienili zdanie)."

Stanley Coren umieścił rasę na 10 pozycji w rankingu najinteligentniejszych psich ras. Oznacza to, że australijski pies pasterski jest jednym z najbardziej inteligentnych ras pod względem posłuszeństwa i łatwości uczenia się. Australian Cattle Dog został zakwalifikowany do wystawiania w Grupie Psów Pracujących począwszy od 1.09.1980.

Został następnie przeniesiony do Grupy Psów Pasterskich Zaganiających (Herding Grup) gdy ta została utworzona począwszy od 1 stycznia 1983. Australian Cattle Dog jest psem silnym, czujnym i stróżującym. Charakter psa rasy Australian Cattle Dog Guerra - CH PL ARMADA OF LOVE Bugari Pies Ratowniczy Gruzowy &Terenowy I stopnia, RH-FL B, RH-T B, RH-FL A, RH-T A, RH-FL E, RH-T E, PT1, PT2 SHADOW - CH BORN TO FLY BUGARI - 1st UpDog Freestyle Level1 Australian cattle dog na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI