Wszystko, czego pragniesz...

Wszystko, czego pragniesz... - Paulina Moffitt | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulina Moffitt
WYMIAR
9,3 MB
NAZWA PLIKU
Wszystko, czego pragniesz....pdf
ISBN
1088174567955

OPIS

Prawdziwa historia młodej dziewczyny, później kobiety marynarz, która przeniesie Cię w rozmaite miejsca jej podróży (Francja - Lazurowe Wybrzeże, Meksyk, Brazylia - Amazonia, Zjednoczone Emiraty Arabskie i wiele innych), napełni Cię optymizmem, pozwoli uwierzyć w swoje możliwości, a także zmotywujei zainspiruje do realizacji marzeń. Nie zabraknie przygód, opisu relacji z napotkanymi na życiowej drodze bohaterki ludźmi, historii wielkiej miłości, ale też ważnych lekcji wyciągniętych ze wszystkich doświadczeń. Odnajdziesz w niej również kilka porad, między innymi, jak nauczyć się języka obcego, jak wybrać rejs na statku pasażerskim i o czym pamiętać, udając się do Dubaju. Czyżby "Wszystko, czego pragniesz..." było lekturą właśnie dla Ciebie?

Dlatego też, to Alicja spędza z Dafne większość czasu. Sytuacja dramatycznie się zmienia, kiedy kobieta nagle umiera, a Leo musi nauczyć się ... Wszystko, czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.

Przeczytaj recenzję Cele! Zdobędziesz wszystko, czego pragniesz, szybciej, niż myślisz. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Zdobędziesz wszystko czego pragniesz, szybciej, niż myślisz - Opinie Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Cele! Zdobędziesz wszystko czego pragniesz, szybciej, niż myślisz i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI