Stonoga Jadzia i przyjaciele

Stonoga Jadzia i przyjaciele - Barbara Szelągowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Szelągowska
WYMIAR
5,63 MB
NAZWA PLIKU
Stonoga Jadzia i przyjaciele.pdf
ISBN
8755112573692

OPIS

Jadzia to bardzo sympatyczna i koleżeńska stonoga. Od niedawna mieszka w Pluszakowym Pokoiku ze swoimi przyjaciółmi: Lalką Emilką, zajączkiem Lusiem, misiem Łatką, pajacykiem Kropeczkiem i robotem Śrubkiem. Zawsze jest ciekawa otaczającego ją świata i wrażliwa na potrzeby i innych.Zastosowane w książce różne techniki ilustracji: szycie, malowanie i fotografia, znacznie ją uatrakcyjniają.

Aan de Nederlandse Autoriteiten. Den Haag, 11 januari 2021.

„Stonoga Jadzia i przyjaciele" to książeczka szczególnie dedykowana dla przedszkolaków. W dwóch opowiadaniach zawartych w książeczce poznajemy dodatko, Stonoga Jadzia i przyjaciele, Księgarnia PWN Katowice zaprasza Stonoga Jadzia i przyjaciele to książeczka szczególnie dedykowana dla przedszkolaków.

POWIĄZANE KSIĄŻKI