Kto odwiedził Muchomorka?

Kto odwiedził Muchomorka? - Maria Dek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Dek
WYMIAR
12,91 MB
NAZWA PLIKU
Kto odwiedził Muchomorka?.pdf
ISBN
1686531506164

OPIS

Na skraju Lasu mieszka Muchomorek, który uwielbia gości! Chcecie poznać jego przyjaciół i dowiedzieć się ciekawych rzeczy z życia Lasu? Nie dajcie się prosić dwa razy i też zajrzyjcie z wizytą!Przepięknie zilustrowany wstęp do wiedzy o przyrodzie, panującej w niej symbiozie, przyjaźniach i zależnościach między mieszkańcami lasu.Autorka w prosty i ujmujący sposób pokazuje, że natura ma głęboki sens. Dla dzieci 3+

Data zakończenia 2019-04-02 - cena 20,41 zł Kup teraz na Allegro.pl za 48,12 zł - Kto odwiedził Muchomorka? z miasta Krakow. Stan: nowy.

Książki z rabatami do -40%. Wyprzedaże z rabatami do -80% a do tego Dyplomy, Puzzle, Gry i zabawki Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CHMURRRA BURRRA Sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI