Kasia, Daniel i Szczęściarz na tropie

Kasia, Daniel i Szczęściarz na tropie - Barbara Szelągowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Szelągowska
WYMIAR
5,61 MB
NAZWA PLIKU
Kasia, Daniel i Szczęściarz na tropie.pdf
ISBN
2866911136710

OPIS

Podobnie jak w pierwszej części pt. "Kasia i Daniel na tropie", znajdziecie tu wiersze i opowiadania dostosowane do zmieniających się pór roku. Tym razem Kasia i Daniel ratują szczeniaka. Od tej pory rodzeństwo jeszcze chętniej spędza każdą wolną chwilę w leśniczówce u swoich kochanych dziadków.

Data zakończenia 2019-05-10 - cena 5,65 zł Kasia, Daniel i Szczęściarz na tropie - Barbara Szelągowska - opis książki: "Kasia, Daniel i Szczęściarz na tropie" to druga część z serii Posłuchaj, poznaj, zgadnij. Tu także znajdziecie opowiadania i wiersze nawiązujące do pór roku.

Ratują szczeniaka, zyskując tym samym nowego przyjaciela. Kasia i Daniel uwielbiają spędzać wolny czas w leśniczówce, u swoich dziadków. Ratują szczeniaka, zyskując tym samym nowego przyjaciela.

POWIĄZANE KSIĄŻKI