Alfabet rozmawia Ryszard Bongowski

Alfabet rozmawia Ryszard Bongowski - Józef Puciłowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Józef Puciłowski
WYMIAR
11,79 MB
NAZWA PLIKU
Alfabet rozmawia Ryszard Bongowski.pdf
ISBN
4678290376640

OPIS

To książka dla tych, którzy wątpią. Stawiają pytania, na które nie zawsze łatwo znaleźć odpowiedź. Po co celibat? Dlaczego cierpimy? Czym jest przeznaczenie? Dlaczego są wojny? Autorzy poruszają tematy ważne dla człowieka wierzącego, takie jak Biblia, Jan Paweł II, miłosierdzie, powołanie. Nie unikają także spraw kontrowersyjnych rozmawiając o pedofilii w Kościele, inkwizycji, rozwodach czy seksie. To nie jest podręcznik etyki, moralności i wiary Kościoła katolickiego. Książka ma skłonić do dyskusji, zastanowienia się nad kondycją człowieka szukającego własnej drogi do Boga.

Józefa Puciłowskiego, człowieka dwóch kultur, dwóch wyznań, który jako dojrzały mężczyzna zdecydował się porzucić życie ... Napisz recenzję o produkcie: Alfabet rozmawia Ryszard Bongowski Twoja ocena. Ocena ogólna.

Książka ma skłonić do dyskusji, zastanowienia się nad kondycją człowieka szukającego własnej drogi do Boga. Ostatni, najobszerniejszy rozdział przedstawia niezwykłe losy o. £8.52 - To nie jest podręcznik etyki, moralności i wiary Kościoła katolickiego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI