Prognozowanie psychologiczno-kryminologiczne

Prognozowanie psychologiczno-kryminologiczne - Jarosław Stukan | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jarosław Stukan
WYMIAR
8,24 MB
NAZWA PLIKU
Prognozowanie psychologiczno-kryminologiczne.pdf
ISBN
7592418307976

OPIS

Prognozowanie psychologiczno-kryminologiczne to czynność podejmowana przez biegłego psychologa sądowego, mająca na celu przewidywanie ryzyka recydywy u skazanego najczęściej za zabójstwo starającego się o przedterminowe warunkowe zwolnienie. Tym samym tłem książki jest współpraca biegłego psychologa z sądem penitencjarnym, dla którego ten opiniuje również w sprawach z zakresu przerwy w wykonaniu kary, ale także wydawanie ekspertyzy dla sądu karnego w sprawach, w których istotna jest prognoza powielania lub dokonania przestępstwa przez oskarżonego.Książka została napisana z myślą o biegłych psychologach sądowych oraz psychologach penitencjarnych, aczkolwiek jej temat pozostaje w obszarze zainteresowań również: prawników, kryminologów, specjalistów z zakresu resocjalizacji, socjologów oraz pracowników służby więziennej.

Stan książek. Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich.

Tym samym tłem książki jest współpraca biegłego psychologa z sądem penitencjarnym, dla ... Prognozowanie Psychologiczno-kryminologiczne. Zapewnia profesjonalną realizację zamówień dla bibliotek, firm i instytucji z możliwością dostarczenia pod wskazany adres.

POWIĄZANE KSIĄŻKI