Po prostu zrób to!

Po prostu zrób to! - Ilja Grzeskowitz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ilja Grzeskowitz
WYMIAR
4,40 MB
NAZWA PLIKU
Po prostu zrób to!.pdf
ISBN
5461858153069

OPIS

Żyjemy w czasach, w których ludzie lubią marudzić i żalić się na swoją sytuację. Wszyscy narzekają na wszystko. Ale zamiast coś zmienić, wierzą, że inni wezmą na siebie odpowiedzialność za ich życie. Ilja Grzeskowitz postawił sobie za cel walkę z tą pasywną postawą „patrz i czekaj”.W swojej książce „Po prostu zrób to!” pokazuje interesujące i zabawne sposoby, dzięki którym nawet bez posiadanych tytułów naukowych, pieniędzy lub pomocy innych ludzi można zmienić swoje życie. Odkryj ekscytujące historie, dzięki którym odkryjesz:Dlaczego strach jest Twoim najlepszym sprzymierzeńcem.Które dwa słowa mają taki potencjał, żeby zmienić Twoje życie.Która cecha osobowości jest najważniejsza, żeby pozwolić sobie na wprowadzenie zmian w swoim życiu zawodowym oraz rodzinnym.Cokolwiek chciałbyś zmienić w swoim życiu, nie wahaj się, użyj motta tej książki: „Po prostu zrób to!”. Bo jeśli Ty tego nie zrobisz, to nikt inny tego nie zrobi.

No tak, zapewne już po przeczytaniu powyższego tytułu pojawił Ci się w przed oczami pewien bardzo dobrze rozpoznawalny znaczek, a w uszach zabrzmiała nazwa pewnej bardzo znanej firmy sprzedającej obuwie ... Po prostu zrób to! - mobi, epub, pdf - opis produktu: Żyjemy w czasach, w których ludzie lubią marudzić i żalić się na swoją sytuację. Wszyscy narzekają na wszystko.

Ale zamiast coś zmienić, wierzą, że inni wezmą na siebie odpowiedzialność za ich życie. Ilja... Żyjemy w czasach, w których ludzie lubią marudzić i żalić się na swoją sytuację.

POWIĄZANE KSIĄŻKI