Cmentarz w szczególe, część I

Cmentarz w szczególe, część I - Michał Rembas | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Rembas
WYMIAR
10,95 MB
NAZWA PLIKU
Cmentarz w szczególe, część I.pdf
ISBN
1844538516227

OPIS

Michał Rembas dziennikarz, publicysta i pasjonat Szczecina, znawca artefaktów miejskiej architektury tym razem zajął się architekturą cmentarną, będącą fragmentem lokalnej historii.Jego najnowsza książka pokazuje kolejne piękne, często trochę zapomniane, czy niszczejące detale na pomnikach. Na licznych fotografiach pokazane są prawdziwe cuda, na jakie możemy trafić odwiedzając Cmentarz Centralny.

Na licznych fotografiach pokazane są prawdziwe cuda, na jakie możemy trafić odwiedzając Cmentarz ... KsiążkaCmentarz w szczególe Część 1 - OutletautorstwaMichał Rembas ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Informacja o cookies. Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych ... Opis: Cmentarz w szczególe część 1 - Rembas Michał.

Na stronie poświęconej najpiękniejszej warszawskiej nekropolii nie mogło więc zabraknąć fotografii cmentarza: tych współczesnych i - o ile to będzie możliwe - archiwalnych, artystycznych i "zwyczajnych", ukazujących Stare Powązki "w ogóle" i "w ... $20.99 - Najnowsza książka Michała Rembasa pokazuje kolejne piękne, często trochę zapomniane, czy niszczejące detale na pomnikach. Na licznych fotografiach pokazane są prawdziwe cuda, na jakie możemy trafić o Organizator zaprasza na pierwszy spacer (z cyklu czterech) „Cmentarz w szczególe".

POWIĄZANE KSIĄŻKI