AGATa. Sekrety Pierwszej Damy

AGATa. Sekrety Pierwszej Damy - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,94 MB
NAZWA PLIKU
AGATa. Sekrety Pierwszej Damy.pdf
ISBN
8909018387429

OPIS

„AGATa. Sekrety Pierwszej Damy”! to druga książka pisarskiego duetu: Agnieszki Kuchnia-Wołosiewicz i Michała Kramka. Autorzy zapraszają do lektury tekstu poświęconego Pani Agacie Kornhauser-Dudzie, które jest osobą tym bardziej interesującą, że budowana jest wokół niej aura tajemniczości. Pierwsza Dama to jednak osoba bardzo otwarta, serdeczna i szczera ? tak sądzą wszystkie osoby, które mogły Ją poznać osobiście i do których dotarli Agnieszka i Michał. Sekrety powstają dlatego, że nie nagłaśniana jest na co dzień szeroka działalność Pani Prezydentowej. Książka odkrywa je przed czytelnikami.

Oczy całej Polski zwrócone są w stronę Pani Agaty Dudy. Temat wizerunku Pierwszej Damy nie schodzi z pierwszych stron gazet.

Pierwsza Dama to osoba bardzo otwarta, serdeczna i szczera Sekrety powstają dlatego, że nie jest nagłaśniana na co dzień szeroka działalność Pani Prezydentowej. Celem książki jest prezentacja różnorodnych działań, o których media bardzo często milczą, jednocześnie sugerują że Pierwsza Dama ... Informacje o AGATa Sekrety Pierwszej Damy - 7133411867 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI