Zasady wojny

Zasady wojny - Łukasz Czeszumski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Łukasz Czeszumski
WYMIAR
4,8 MB
NAZWA PLIKU
Zasady wojny.pdf
ISBN
1507680255543

OPIS

Dynamiczna powieść z wartką akcją i żywymi, ocierającymi się o naturalizm opisami. Czytelnik nie ma tu czasu na odpoczynek. Podobnie dzieje się z bohaterami książki, którzy żyją mocno, szybko, rzadko oglądają się za siebie. W świecie, w którym starają się odnaleźć dwaj główni bohaterowie panują zasady wojny, nijak mające się do norm panujących w zwykłej rzeczywistości. Brutalne starcia rebeliantów, karteli narkotykowych, biznesmanów i rządów każą zastanowić się nad poziomem zezwierzęcenia człowieka w rzeczywistości pozbawionej wartości humanitarnych.

Porównywanie doprowadziło do uzasadnienia wojny jako siły stosowanej do innego państwa lub narodu. Dwudziesty wiek przyniósł następujące zasady, które mogą wprowadzenie wojny wytłumaczyć. UWAGA! Na Wildernessie można zabijać (zgodnie z regulaminem) bez konsekwencji, lecz te akcje mogą być podstawą do CASUS BELI Casus Beli - Powód wojenny 1 Wojna BEZ CB 2 Wojna z Casus Beli 2.1 Dokumentacja CB 2.2 Co po Casus Beli? 3 Rodzaje bitew 3.1 Opis bitew - typy 3.2 Opis bitew - podtyp 4 Mechanika i Zasady Bitew 4.1 Zasady: 4.2 Mechanika: 5 Jak działa Konferencja? W zasadzie są 2 ... Dynamiczna powieść z wartką akcją i żywymi, ocierającymi się o naturalizm opisami.

Liczba uczestników - wojna jest grą karcianą w której muszą grać co najmniej dwie osoby. Oczywiście czym więcej ludzi tym gra jest ciekawsza; Rozdanie kart - karty pierw tasujemy, a następnie rozdajemy każdemu uczestnikowi po równo.W wojnę gramy całą talią kart (jedną talią), niektórzy grają z jokerami. 1.

POWIĄZANE KSIĄŻKI