Seryjni mordercy

Seryjni mordercy - Marek Stelar | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Stelar
WYMIAR
5,76 MB
NAZWA PLIKU
Seryjni mordercy.pdf
ISBN
1207020210859

OPIS

SERYJNY MORDERCA WG DEFINICJI DOPUSZCZA SIĘ TRZECH LUB WIĘCEJ MORDERSTW W ODDZIELNYCH EPIZODACH.SERYJNE MORDERSTWA SĄ POPEŁNIANE DLA PATOLOGICZNEJ ŻĄDZY ZUPEŁNEGO PANOWANIA NAD OFIARĄ.Seryjni mordercy terroryzowali ulice polskich miast XX i XXI wieku.Dlaczego popełniali okrutne zbrodnie i nie czuli potem skruchy?Gdzie rodzi się zło i czy można mu zapobiec?CO KRYJE UMYSŁ MORDERCY?Skąd bierze się w człowieku bestia, zdolna do najokrutniejszych czynów?Oto historie Tadeusza Ołdaka, Karola Kota, Bogdana Arnolda, Władysława Mazurkiewicza, Władysława Baczyńskiego, Stanisława Stańczyka, „Młotkarza z Torunia” czy „Wampira z Radomia”.Autorzy bestsellerowych kryminałów, psycholog sądowy oraz profiler w fascynujący i przerażający zarazem sposób przenikają umysły psychopatycznych morderców.Na kartach tej mrocznej książki poznajemy myśli i uczucia bestii.Tu rodzi się zło.

Poznali się w kuchni w schronisku dla bezdomnych w latach 70-tych. Razem zabili 200 ... Cary miał 11 lat, gdy porwano jego brata.

W zestawieniu musiały się oczywiście pojawić dreszczowce, pod którymi podpisał się David Fincher, a także filmy o krwawych przygodach Normana Batesa, Hannibala Lectera i Michaela Myersa. Są produkcje z Hollywood, Azji i Europy. Seryjni modercy, poza rzadkimi wyjątkami, pracują sami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI