Leniusiołki

Leniusiołki - Anna Sakowicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Sakowicz
WYMIAR
7,24 MB
NAZWA PLIKU
Leniusiołki.pdf
ISBN
8612432064613

OPIS

Amelka to mała dziewczynka, a zarazem WIELKA bałaganiara. W dodatku nigdy nic jej się nie chce, a czas wolny spędza najchętniej, leżąc na kanapie. Zaniepokojona zachowaniem córki mama Amelki szuka pomocy w internecie. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość od tajemniczego nieznajomego: "W waszym domu zalęgły się leniusiołki"...

Zaniepokojona zachowaniem córki mama Amelki szuka pomocy w internecie. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość od tajemniczego nieznajomego: W waszym domu zalęgły się leniusiołki... Leniusiołki - Anna Sakowicz - opis książki: Amelka to mała dziewczynka, a zarazem WIELKA bałaganiara.

Werdykt jest następujący: Nagroda I - „Leniusiołki" i leniusiołek trafią do Estery. Nagroda II - „Leniusiołki" do Korka115. Sprawdź niskie ceny i kup Leniusiołki w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! €5.92 - Amelka to mała dziewczynka, a zarazem WIELKA bałaganiara.

POWIĄZANE KSIĄŻKI