Bajka o królu Tomaszu

Bajka o królu Tomaszu - Roman Rynkowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roman Rynkowski
WYMIAR
7,82 MB
NAZWA PLIKU
Bajka o królu Tomaszu.pdf
ISBN
9884824669696

OPIS

Król Tomasz to władca niezwykle powściągliwy w działaniu. Gdy pojawia się problem, długo myśli nad jego rozwiązaniem. A gdy zaradni mieszkańcy grodu, którym włada, sami się z problemem uporają, król ogłasza wszem i wobec, że to jego zasługa. Pewnego dnia zniecierpliwieni podwładni zawiązują spisek, by dać nauczkę Tomaszowi. Bajka o królu Tomaszu to napisana wartkim rymem, zabawna i nader pouczająca historia, godna polecenia dzieciom i... politykom.

Sprawdź też koniecznie recenzję "Bajka o królu Tomaszu". bajka-o-krolu-tomaszu Bajka o królu Tomaszu BJ SERVICE Książka już od 15,10 zł - od 15,10 zł, porównanie cen w 25 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Bajka o królu Tomaszu, Rynkowski Roman, 22,4 zł.

Przeczytaj opis książki "Bajka o królu Tomaszu" a także poznaj jej ocenę. Sprawdź też koniecznie recenzję "Bajka o królu Tomaszu". bajka-o-krolu-tomaszu Bajka o królu Tomaszu BJ SERVICE Książka już od 15,10 zł - od 15,10 zł, porównanie cen w 25 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI