Śmierć i życie wielkich miast Ameryki

Śmierć i życie wielkich miast Ameryki - Jane Jacobs | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jane Jacobs
WYMIAR
5,44 MB
NAZWA PLIKU
Śmierć i życie wielkich miast Ameryki.pdf
ISBN
1316212636888

OPIS

W latach 50. miasta USA stały na skraju katastrofy ? biała klasa średnia wynosiła się na przedmieścia, pozostawiając śródmieścia biedocie żyjącej w cieniu wspaniałych wieżowców. Metropolie dusiły się od samochodów, drobny handel i życie kulturalne obumierały, dramatycznie rosła przestępczość, a segregacja rasowa była na porządku dziennym. Jane Jacobs postanowiła zbadać przyczyny tych „miejskich plag” i zaproponować recepty na wyjście z kryzysu: przywrócenie życia ulicom, odrodzenie przedsiębiorc

Autor: Jane Jacobs: Wydawnictwo : Fundacja Centrum Architektury Śmierć i życie wielkich miast Ameryki.. Kup na bookland.com.pl i zyskaj 15% rabatu, 30 dni na zwrot, darmową wysyłkę w 24h lub darmowy odbiór w księgarni jeszcze dzisiaj. Z tego zaangażowania aktywistki narodziła się jedna z najsłynniejszych XX-wiecznych książek o architekturze „Śmierć i życie wielkich miast Ameryki" (1961), głośny protest przeciwko ... Opis: Śmierć i życie wielkich miast Ameryki - Jacobs Jane.

Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy. Szybkie wysyłki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI