Powrót do zagubionych marzeń

Powrót do zagubionych marzeń - Krzysztof Kowal | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Kowal
WYMIAR
12,32 MB
NAZWA PLIKU
Powrót do zagubionych marzeń.pdf
ISBN
6680947340349

OPIS

„Powrót do zagubionych marzeń" to pełna napięciai dramatyzmu historia miłosna trojga ludzi. Mąż, żona, dzieci codzienny szary dzień, jakże powszechny na tym etapie życia pospiech. Nagłe nieoczekiwane spotkanie sprawia, że tak ułożone , szczęśliwe jednak trochę szareżycie mężczyzny ulega nieoczekiwanej zmianie. Pierwsza sympatia, dawno zapomniana miłość, młodość, wspomnienia beztroskiego świata ? coś co większość z nas wspomina od czasu do czasu patrząc na szkolne zdjęcia im jest dane przeżyć jeszcze raz. W cieniu czai się jednak choroba. Trudny wybór pomiędzy dwoma kobietami, romantyzmem młodości a stabilizacją wieku średniego, poszukiwanie własnej drogi uczciwości, bezsilność wobec ludzkiej tragedii. Dramat podejmowanych wyborów dla jednej osoby bardzo bolesnej dla drugiej przynoszącej otuchę i rozjaśniającej zbliżający się zmrok. Historia jaka może się przytrafić każdemu z nas i oby z szczęśliwym zakończeniem.O autorze: Krzysztof Kowal ? konsultant biznesowy skręcający w kierunku pisarstwa. Pisze wiersze i opowiadania, słucha muzyki i fascynuje się życiem drobnymi krokami.Udało mu się zwolnić tempo życia co zalicza do swoich większych sukcesów. Jest współautorem książki „5 x dlaczego”. Książka „Powrót do zagubionych marzeń" jest jego debiutem na rynku literatury pięknej.

Nagłe nieoczekiwane spotkanie sprawia, że tak ułożone , szczęśliwe jednak Powrót do zagubionych marzeń (okładka miękka) Powrót do zagubionych marzeń. (okładka miękka) Autor: Kowal Krzysztof.

Pierwsza sympatia, dawno zapomniana miłość, młodość ... Książka Powrót do zagubionych marzeń pochodzi z wydawnictwa 2K Consulting. Autorem książki jest Krzysztof Kowal.

POWIĄZANE KSIĄŻKI