Miłość i szczęście w nietrwałym świecie

Miłość i szczęście w nietrwałym świecie - Grzegorz Łęcicki | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Łęcicki
WYMIAR
5,87 MB
NAZWA PLIKU
Miłość i szczęście w nietrwałym świecie.pdf
ISBN
5934205629846

OPIS

Książka podejmuje temat współczesnego kryzysu małżeństwa i rodziny oraz możliwości jego przezwyciężenia.- Kochać możemy tylko kogoś, z kim pozostajemy w bliskiej relacji, dlatego samotność jest śmiertelną chorobą dla ludzkiej duszy. Człowiek pragnie być kochanym i dawać miłość, a jak napotyka pustkę to przeżywa rozpacz i dramat - zauważył prof. Grzegorz Łęcicki. Autor książki podkreślił również, że w dzisiejszych czasach ludzie wolniej dojrzewają do miłości. - W moim pokoleniu jak człowiek zaczął dojrzewać to się zastanawiał nad swoim życiem, ludzie to jakoś sobie ogarniali. Dzisiaj zdaje się, że to zjawisko młode pokolenie odsuwa w czasie. Spotykam ludzi, którzy mają po 25-30 lat i dopiero zaczynają się zastanawiać nad tym kim mają być w życiu. No trochę późno - dodał.Czy Kochasz Naprawdę? Odpowiedź jest w książce

Kiedy rodziców łączy niesamolubna miłość, ma to ogromną wartość dla dzieci. Dla każdego człowieka miłość jest jedyną drogą, która prowadzi do życia i szczęścia. Poza miłością znajdujemy jedynie śmierć i nieszczęście.

Spotykam ludzi, którzy mają po 25-30 lat i dopiero zaczynają się zastanawiać nad tym, kim mają być w życiu. „W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla ciebie świat nie jest już taki sam, jaki był do tej pory." Mahatma Gandhi „Miłość jest czymś najmocniejszym na świecie, a jednak nie można wyobrazić sobie nic bardziej skromnego." Temat miłości pojawiał się w literaturze już od starożytności. Niemal każdy twórca poruszył kiedyś temat uczuć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI