Czarujące Czarownice Przerażające oddziaływania na odległość część III

Czarujące Czarownice Przerażające oddziaływania na odległość część III - Maciej Bennewicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Bennewicz
WYMIAR
7,84 MB
NAZWA PLIKU
Czarujące Czarownice Przerażające oddziaływania na odległość część III.pdf
ISBN
7153873790752

OPIS

W trzeciej części powieści Bennewicza, uznawanej za już za kultową, czytelnik jest zaskakiwany nie mniej niż w poprzednich. tytuł cyklu: Przerażające oddziaływania na odległość - to cytat z Einsteina. Czym był tak przerażony? Fizyką kwantową, fizyka cudów.Autor w swojej powieści wprowadza nas w świat, w którym cuda nowej fizyki stały się rzeczywistością. Podróże w czasie i światy alternatywne to naturalne zjawiska, zaś czary, to codzienna praktyka. W części trzeciej tytułowe Czarujące Czarownice nie tylko rzucają uroki, są także budzącą lęk królową albo piękną kobietą o uwodzicielskim uroku, walczącą o swoje prawa bojowniczką, przebiegłą matką rodu oligarchów. Władają światem, z rzadka tylko używając legalnych metod. Namiętność, pożądanie, zemsta to uczucia, które targają bohaterami. Tym razem nie zabraknie też wielkiej miłości, podstępnej zdrady, walki na miecze i hordy dzikich wojowników.Zaskakujące zwroty akcji, szokujący rozwój wypadków, zabawa konwencjami literackimi, krótkie, dynamiczne rozdziały, humor i dystans cechują tę nieprawdopodobnie wartko toczącą się akcję. Nie oderwiesz się od lektury!

Podróże w c... Przerażające oddziaływania na odległość Część 2 Głowa do wynajęcia (Coach & Couch Autobus i Kanapa) - Miękka ze skrzydełkami; Przerażające oddziaływania na odległość 3 Czarujące czarownice (Coach & Couch Autobus i Kanapa) - Miękka ze skrzydełkami; Przygody Felka Kartofelka (Coach & Couch Autobus i Kanapa) - Miękka Czarujące czarownice. Trzecia część z serii „Przerażające oddziaływania na odległość".

Czym był tak przerażony? Fizyką kwantową, fizyka cudów Czarujące czarownice - przybywają. Są w takim samym stopniu złowrogie, co zniewalające! Strzeżcie się ich! W trzeciej części powieści Bennewicza, uznawanej już za kultową, czytelnik jest zaskakiwany nie mniej niż w poprzednich.

POWIĄZANE KSIĄŻKI