Zbuduj swój sukces

Zbuduj swój sukces - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,63 MB
NAZWA PLIKU
Zbuduj swój sukces.pdf
ISBN
8499436509703

OPIS

Książka została napisana przez kilkudziesięciu najlepszych amerykańskich specjalistów sprzedaży bezpośredniej, którzy są nie tylko wieloletnimi praktykami w branży, ekspertami i twórcami setek publikacji, ale też profesjonalnie zajmują się szkoleniami konsultantów, ich motywowaniem, rozwijaniem ich potencjału i wspieraniem biznesu.Jest to pozycja niezwykle różnorodna, obiektywna i uniwersalna dotykająca absolutnie każdego aspektu tego przedsięwzięcia. Przedstawia ona nie tylko ogólny obraz biz

Książka została napisana przez kilkudziesięciu najlepszych amerykańskich specjalistów sprzedaży bezpośredniej, którzy są nie tylko wieloletnimi praktykami w branży, ekspertami i twórcami setek publikacji, ale też profesjonalnie zajmują się szkoleniami konsultantów, ich motywowaniem, rozwijaniem ich potencjału i wspieraniem biznesu. Zbuduj swój sukces . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Zbuduj swój sukces, 101 sposobów na osiągnięcie sukcesu w sprzedaży bezpośredniej - opis produktu: Książka została napisana przez kilkudziesięciu najlepszych amerykańskich specjalistów sprzedaży bezpośredniej, którzy są nie tylko wieloletnimi praktykami w branży, ekspertami i twórcami setek publikacji, ale też profesjonalnie zajmują się szkoleniami konsultantów, ich ... Książka została napisana przez kilkudziesięciu najlepszych amerykańskich specjalistów sprzedaży bezpośredniej, którzy są nie tylko wieloletnimi praktykami w branży, ekspertami i twórcami setek publikacji, ale też ... Zbuduj swój sukces .

by zrewolucjonizować swój biznes i łatwiej odnosić większe sukcesy. Skorzystają z niego także kobiety, które dopiero rozważają rozpoczęcie działalności gospodarczej i nie bardzo wiedzą, jak to zrobić.? Opis: Zbuduj swój sukces .

POWIĄZANE KSIĄŻKI