Weź szczęście w swoje ręce czyli kilka prostych i skutecznych sposobów na szczęśliwe życie

Weź szczęście w swoje ręce czyli kilka prostych i skutecznych sposobów na szczęśliwe życie - Katarzyna Bączkowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Bączkowska
WYMIAR
9,58 MB
NAZWA PLIKU
Weź szczęście w swoje ręce czyli kilka prostych i skutecznych sposobów na szczęśliwe życie.pdf
ISBN
2293832585871

OPIS

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, spojrzeć na wszystko inaczej, ale nie wiesz jak to zrobić - ta książka jest specjalnie dla Ciebie! Zawarte w niej informacje i wskazówki pomogą Ci zmienić swoje życie na lepsze. Nauczysz się skutecznie osiągać swoje cele. Odkryjesz proste i łatwe sposoby na to, aby być weselszym i szczęśliwym człowiekiem, zarabiającym z łatwością satysfakcjonujące Cię pieniądze. Już po przeczytaniu kilku stron, z uśmiechem na twarzy zaczniesz realizować swoje marzenia

Nigdy nie będziesz prawdziwie szczęśliwy jeśli nie będziesz doskonalił poczucia ... „Kup tę książkę, a dowiesz się, jak uzdrowić swoje życie i spełnić marzenia" - przekonują nas autorzy poradników. Nie wspominają tylko, że prędzej niż do krainy szczęśliwości mogą nas one zaprowadzić prosto na kozetkę.

Autor: Bączkowska Katarzyna, wydawnictwo: Black Unicorn. Książka Weź szczęście w swoje ręce czyli kilka prostych i skutecznych sposobów na szczęśliwe życie do kupienia na sferaduszy.pl za jedyne 21,13 zł (Rabat 25%). Autor: Bączkowska Katarzyna, wydawnictwo: Black Unicorn. Weź szczęście w swoje ręce czyli kilka prostych i skutecznych sposobów na szczęśliwe życie - Katarzyna Bączkowska - opis książki: Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, spojrzeć na wszystko inaczej, ale nie wiesz jak to zrobić - ta książka jest specjalnie dla Ciebie! Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, spojrzeć na wszystko inaczej, ale nie wiesz jak to zrobić - ta książka jest specjalnie dla Ciebie! Zawarte w niej informacje i wskazówki pomogą Ci zmienić swoje życie na lepsze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI