Sing Along All Year Long

Sing Along All Year Long - Katarzyna Niemiec | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Niemiec
WYMIAR
3,55 MB
NAZWA PLIKU
Sing Along All Year Long.pdf
ISBN
3187678384367

OPIS

Sing Along All Year Long. Piosenki wspomagające naukę języka angielskiego w przedszkolu to publikacja składająca się z płyty CD z 16 dynamicznymi piosenkami (w wersji wokalnej i instrumentalnej) oraz z książeczki z opisem zabaw do piosenek.Do wykorzystania w każdym przedszkolu niezależnie od przyjętego programu nauczania. Jej celem jest wspomaganie nauki języka angielskiego w przedszkolu. Jest wynikiem połączenia pasji oraz wieloletniego doświadczenia w nauczaniu. Tematyka utworów dotyczy najbliższego otoczenia, jednocześnie skorelowana jest z zagadnieniami wdrażanymi w edukacji przedszkolnej.Proste rymy i rytmy ułatwiają nabywanie umiejętności językowych, a zabawa przy nich sprawia dzieciom radość.

Do wykorzystania w każdym przedszkolu niezależnie od przyjętego programu nauczania. Jej celem jest wspomaganie nauki języka angielskiego w ... Sing Along All Year Long.

Książeczka zawiera teksty piosenek i opis zabaw do nich, natomiast na płycie CD znajduje się 16 temperamentnych piosenek w języku angielskim oraz podkłady muzyczne do każdej piosenki - aby dzieci mogły śpiewać samodzielnie (karaoke). Sing Along All Year Long to publikacja składająca się z książeczki (z tekstami piosenek i zabawami) oraz towarzyszącej jej płyty CD z 16 dynamicznymi piosenkami i podkładami do nich. Jej celem jest wspomaganie nauki języka angielskiego w przedszkolu. Sing Along All Year Long.

POWIĄZANE KSIĄŻKI