Rewolucja w Rożawie

Rewolucja w Rożawie - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,14 MB
NAZWA PLIKU
Rewolucja w Rożawie.pdf
ISBN
1395018298362

OPIS

Otoczeni śmiercionośnymi bandami ISIS i wrogimi siłami tureckimi, ludzie żyjący w syryjskich kantonach Rożawy stworzyli jedno z najbardziej postępowych społeczeństw na świecie. Zachodni obserwatorzy są zdumieni sukcesem ich zaciekle antykapitalistycznego i antynacjonalistycznego projektu, w którym kluczową rolę odgrywa oddolna organizacja, demokracja bezpośrednia, wyzwolenie kobiet, ekologia oraz różnorodność etniczna i religijna.Jej autorzy wykorzystują własne doświadczenia z pracy i walki w re

Książka w kategorii Militaria. Okładka Miękka.

Zachodni obserwatorzy są zdumieni sukcesem ... Rewolucja w Rożawie - opis książki: Otoczeni śmiercionośnymi bandami ISIS i wrogimi siłami tureckimi, ludzie żyjący w syryjskich kantonach Rożawy stworzyli jedno z najbardziej postępowych społeczeństw na świecie. Zachodni obserwatorzy są zdumieni sukcesem ich zaciekle antykapitalistycznego i antynacjonalistycznego projektu, w ... Rewolucja w Rożawie, praca zbiorowa, 40,5 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI