Osobodramy Zbiór nowel

Osobodramy Zbiór nowel - Joanna Burgiełł | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Burgiełł
WYMIAR
8,35 MB
NAZWA PLIKU
Osobodramy Zbiór nowel.pdf
ISBN
4557432328723

OPIS

W debiutanckim tomie opowiadań zatytułowanym "Osobodramy" Joanna Burgiełł odważnie eksperymentuje z konstrukcją postaci literackich. Pod piórem autorki bohaterowie - niczym uczestnicy psychodramy odgrywający w improwizowanych scenach własne przeżycia, konflikty i fantazje - kolejno odkrywają się z słowach przed czytelnikiem, choć nie zawsze robią to przed samym sobą.W tej swoistej dramaturgii mowy, odsłaniają się doświadczenia, pragnienia i lęki, nierzadko dochodzą też do głosu: "trzeźwe szaleństwo", obsesje, dziwactwa. Pogłębiona obserwacja psychologiczna idzie tu w parze ze sprawną indywidualizacją języka postaci. Joanna Burgiełł, zagłębiając się w meandry ich wnętrza i sondując powikłane relacje, które współtworzą, podejmuje grę z konwencjami literatury popularnej. Prowadzi tę grę w sposób wysokoartystyczny i wyrafinowany, ponieważ wie, że jej stawką jest wiedza o człowieku.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Osobodramy Zbiór nowel 2020 . Burgiełł Joaanna ISBN:9788366183018 - Książki - Pozostałe - Literatura.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Strona główna > Literatura piękna > Osobodramy Zbiór nowel Zobacz większe. Drukuj Osobodramy Zbiór nowel.

POWIĄZANE KSIĄŻKI