Mag z innego wymiaru

Mag z innego wymiaru - Władysław Adamski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Władysław Adamski
WYMIAR
12,4 MB
NAZWA PLIKU
Mag z innego wymiaru.pdf
ISBN
6117264201592

OPIS

Jak przystało na gatunek fantasy możemy spodziewać się magii, czarnoksiężników i niezwykłych istot. Wszystko to kręci się wokół podróży do światów równoległych. Podobnie jak w innych swoich książkach autor podejmuje problematykę czasu. Różne światy i czas płynący z różną szybkością umożliwiają podróżowanie bohaterom do wielu epok. Nie brakuje niezwykłych zwrotów akcji i zaskakujących rozstrzygnięć.

Podobnie jak w innych swoich książkach autor podejmuje problematykę czasu. Różne światy i czas płynący z ... Sprawdź niskie ceny i kup Mag z innego wymiaru w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Powieść fantasy „Mag z innego wymiaru.

Wszystko to kręci się wokół podróży do światów równoległych. Podobnie jak w innych swoich książkach autor podejmuje problematykę czasu. Jak przystało na gatunek fantasy możemy spodziewać się magii, czarnoksiężników i niezwykłych istot.

POWIĄZANE KSIĄŻKI