Jak kochać dziecko? (W przedszkolu i w domu)

Jak kochać dziecko? (W przedszkolu i w domu) - Bożena Janiszewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bożena Janiszewska
WYMIAR
3,19 MB
NAZWA PLIKU
Jak kochać dziecko? (W przedszkolu i w domu).pdf
ISBN
5555062698866

OPIS

„Jak kochać dziecko? (w przedszkolu i w domu)” to napisana przez cenionego specjalistę pozycja przydatna zarówno nauczycielom dzieci w wieku przedszkolnym, jak i rodzicom.Książka, będąca zbiorem doświadczeń psychologa z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, zawiera wiele z życia wziętych przykładów, przybliżających nieuświadomione niekiedy problemy wychowawcze. Na konkretnych przykładach Autorka uzmysławia Czytelnikowi, z jakimi trudnościami trzeba się zmierzyć w wychowaniu dzieci i do czego p

W przedszkolu i w domu. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Jak kochać dziecko? (w przedszkolu i w domu) Poradnik dostępny dla już od 21,08 zł - od 21,08 zł, porównanie cen w 10 sklepach.

Przeczytaj recenzję Jak kochać dziecko. W przedszkolu i w domu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI