Hymny grup przedszkolnych CD

Hymny grup przedszkolnych CD - Ewa Stadtmuller | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Stadtmuller
WYMIAR
4,52 MB
NAZWA PLIKU
Hymny grup przedszkolnych CD.pdf
ISBN
6994822846166

OPIS

Teksty autorstwa znanej poetki Ewy Stadtmüller oraz ciekawe aranżacje to gwarancja, że piosenki łatwo "wpadną w ucho" przedszkolakom i na długo pozostaną w dziecięcych sercach. Wśród propozycji zamieszczonych na płycie znalazły się m.in. piosenka o maluszkach, jak również o starszakach i średniakach, a także utwór o dzielnym przedszkolaczku i kompozycja nadająca się na uroczystość pożegnania przedszkola przez dzieci odchodzące do szkoły.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Hymny grup przedszkolnych, piosenka na POŻEGNANIE oraz POWITANIE przedszkola… GDZIE? ...w pięknym zbiorze 18 piosenek nagranych na płytę CD, z... Hymny grup przedszkolnych Ewa Stadtmüller. ...

w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Napisz recenzję o produkcie: Hymny grup przedszkolnych CD Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI