Gra w kości Przerażające oddziaływania na odległość część I

Gra w kości Przerażające oddziaływania na odległość część I - Maciej Bennewicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Bennewicz
WYMIAR
6,68 MB
NAZWA PLIKU
Gra w kości Przerażające oddziaływania na odległość część I.pdf
ISBN
2284323984610

OPIS

Lubisz kryminały, powieści fantasy i political fiction? Mistrz i Małgorzata, Homer, religia bahai, voodoo, a przede wszystkim nietuzinkowe poczucie humoru i wartka akcja to mieszanka, która sprawia, że książkę można "połknąć" w całości od razu.... Kolejna powieść Macieja Bennewicza, w której autor mistrzowsko bawi się różnymi konwencjami literackimi. Czytelnik zapraszany jest do świata współczesnych mu bohaterów, który nieoczekiwanie pokazuje swoją podszewkę pełną magiczności, gadających kotów,

Druga część "Przerażających oddziaływań na odległość" jest mroczniejsza od pierwszej i jednocześnie bardziej refleksyjna. Postaci uwikłane są w coraz bardziej niebezpieczne intrygi, po omacku szukają wyjścia z labiryntu ... Przerażające oddziaływania na odległość, Tomy 1-3: Gra w kości / Głowa do wynajęcia / Czarujące czarownice - opis produktu: Rozrywka w świetnym wydaniu W pakiecie 3 części powieści + zeszyt ćwiczeń zawierający 12 ćwiczeń transpersonalnych na podstawie cyklu powieści.

Część 1. Gra w kości Książka już od 20,37 zł - od 20,37 zł, porównanie cen w 27 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI