Piosenki z charakterem CD

Piosenki z charakterem CD - Agnieszka Kornacka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Kornacka
WYMIAR
11,65 MB
NAZWA PLIKU
Piosenki z charakterem CD.pdf
ISBN
8747818121829

OPIS

Publikacja jest wydana w formie digipacku, czyli książeczki z dołączoną na 3 stronie okładki płytą CD.Na płycie CD zamieszczono 14 piosenek w różnych stylach muzycznych (m.in. pop, rock, country, a nawet hip-hop!) mających za zadanie rozwijać u dziecka m.in.:- poczucie własnej wartości i optymizm- samodzielność i odwagę- zdolność współdziałania z innymi- wrażliwość i szacunek do innych ludzi- cierpliwość, spokój i opanowanie- umiejętność komunikowania się- wytrwałość w dążeniu do celu. W książeczceznajdziemy słowa piosenek, propozycje zagadnień do poruszenia z dziećmi oraz propozycje pracy plastycznej do wykonania przez dzieci.Piosenki świetnie nadają się do codziennych wspólnych zabaw w przedszkolu i domu, a ich rytmy i teksty zachęcają do aktywności. Można przy nich tańczyć, można ilustrować ich treść ruchem i gestem. Można też usiąść i w skupieniu ich wysłuchać.

pop, rock, country, a nawet hip-hop!) mających za zadanie rozwijać u dziecka m. „Piosenki z charakterem" to publikacja wspierająca kształtowanie się dojrzałości społeczno-emocjonalnej przedszkolaków oraz dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Publikacja jest wydana w formie digipacku, czyli książeczki z dołączoną na 3 stronie okładki płytą CD. Piosenki z charakterem CD - Agnieszka Kornacka - opis książki: Piosenki z charakterem to publikacja wspierająca kształtowanie się dojrzałości społeczno-emocjonalnej przedszkolaków oraz dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

pop, rock, country, a nawet hip-hop!)... Kup teraz. Cena 21,50 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI