W osłonie trzeciej pancernej. Walki 2 Armii Lotniczej w operacji dolnośląskiej i bitwie lubańskiej

W osłonie trzeciej pancernej. Walki 2 Armii Lotniczej w operacji dolnośląskiej i bitwie lubańskiej - Jaroslaw Ludowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jaroslaw Ludowski
WYMIAR
7,36 MB
NAZWA PLIKU
W osłonie trzeciej pancernej. Walki 2 Armii Lotniczej w operacji dolnośląskiej i bitwie lubańskiej.pdf
ISBN
4210074306442

OPIS

W osłonie trzeciej pancernej to książka opisująca udział radzieckiego i niemieckiego lotnictwa w walkach podczas Operacji Dolnośląskiej i Bitwy Lubańskiej w okresie od 8 lutego do 8 marca 1945 r. Zakres publikacji dotyczy obszaru działania głównego ugrupowania uderzeniowego 1 Frontu Ukraińskiego ? 3 Armii Pancernej Gwardii i 52 Armii, od forsowania Odry z przyczółka ścinawskiego, aż po ciężkie walki pod Lubaniem. Ten właściwie nigdy nie poruszany w publikacjach wydawniczych wątek zasługuje na os

Jarosław Ludowski. Jelenia Góra: Archiwum System, 2017.

Książka posiada 495 stron i została wydana w 2017 r. W osłonie trzeciej pancernej, Ludowski Jarosław, 68,4 zł. W osłonie trzeciej pancernej to książka opisująca udział radzieckiego i niemieckiego lotnictwa w walkach podczas Operacji Dolnośląskiej i Bitwy Lubańs, W osłonie trzeciej pancernej, Księgarnia PWN Toruń zaprasza W osłonie trzeciej pancernej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI