W kolebce ludzkości

W kolebce ludzkości - Wiesław Krakowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wiesław Krakowski
WYMIAR
11,9 MB
NAZWA PLIKU
W kolebce ludzkości.pdf
ISBN
9702876589977

OPIS

W kolebce ludzkości to książka pełna niezykłych, często dramatycznych przygód trojga polskich lekarzy i francuskiej pielęgniarki, które kończą się najczęściej zaskakującymi pointami. Przemierzając różne kraje, leczą i operują, wzbudzając podziw i wdzięczność, która odwzajemniona, pomaga im w różnych perypetiach losowych.Autor ciekawie buduje dramaturgię sytuacji i nastrój zdarzeń, po mistrzowsku maluje słowem odmienną przyrodę, kreśli panujące tam obyczaje. Stwarza swoim bohaterom możliwość spotkań z naukowcami i dysput o tym, jak powstał człowiek, jakie jest jego miejsce we wrzechświecie, co dzieje się ze świadomością po śmierci, o podróżach poza ciałem, o reinkarnacji i wizytach z kosmosu.

W kolebce ludzkości to książka pełna niezykłych, często dramatycznych przygód trojga polskich lekarzy i francuskiej pielęgniarki, które kończą się naj, W kolebce ludzkości, Księgarnia PWN Łódź zaprasza W kolebce ludzkości - opis produktu: W kolebce ludzkości to książka pełna niezykłych, często dramatycznych przygód trojga polskich lekarzy i francuskiej pielęgniarki, które kończą się najczęściej zaskakującymi pointami. Przemierzając różne kraje, leczą i operują, wzbudzając podziw i wdzięczność, która odwzajemniona, pomaga im w różnych perypetiach losowych. W kolebce ludzkości | Krakowski Wiesław | Biblioteka.

Sprawdź i Kup Teraz! W Kolebce Ludzkości odkryto niedawno naszego kolejnego przodka. Dwa szkielety sprzed dwóch milionów lat odnalezione w Sterfontein rzucają nowe światło na nieznany do tej pory okres ewolucji człowieka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI