Parkingowy

Parkingowy - Tadeusz Zając | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tadeusz Zając
WYMIAR
4,90 MB
NAZWA PLIKU
Parkingowy.pdf
ISBN
7006021312649

OPIS

Z pomocą zakochanej w nim dziewczyny Anny, Artur bierze rewanż na byłym, zdradzieckim partnerze. Historia ta dzieje się w końcu lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Widzimy w tle polskie przemiany polityczne, obyczajowe i społeczne. W książce, na drugim planie, przewija się również problem lustracji, często niesprawiedliwej, krzywdzącej ludzi. Lustracja w różnych przejawach jest ciągle aktualna. Nieraz lustracyjne brudy odżyją w przyszłości… Tadeusz ZającAutor książki Tadeusz Zając jest z

Praca: Parkingowy (m/k), Recepcjonista/tka, Junior analyst (m/k) i inne na stronie Indeed.com Dzięki karcie parkingowej możesz parkować na tak zwanych kopertach w Polsce i za granicą. Takie miejsca parkingowe zazwyczaj są blisko wejść do budynków, urzędów czy instytucji.

Ze względu na sposób zamykania najczęściej stosujemy samozatrzaskowy zamek na klucz lub zamknięcie na kłódkę. odbojnica parkingowa stalowa malowana ocynku ogniowym dł. 1800 x wys.

POWIĄZANE KSIĄŻKI