Naród zatracenia

Naród zatracenia - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,99 MB
NAZWA PLIKU
Naród zatracenia.pdf
ISBN
2498979548624

OPIS

Mieszkaliśmy w mieście, które nazywało sie Łódź, wyobrażałem je sobie jako wielki statek, także dlatego, że w naszej dzielnicy ulice były wykładane kocimi łbami, które w moich oczach przypominały fale, byłem ciekawy, czy ulice mozna wykładać też głowami ludzi...

Naród zatracenia wpisuje się w tradycję odmiennego sposobu mówienia o zagładzie, gdzie historyczne wydarzenia stają się pretekstem ... Naród zatracenia już od 24,52 zł - od 24,52 zł, porównanie cen w 13 sklepach. Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Naród zatracenia wpisuje się w tradycję innego sposobu mówienia o zagładzie.

Forma zbliżona do komiksu, skojarzeniowo jest najbliższa Mausowi Arta Spiegelmana, nawiązująca do konkretnych przedstawień z historii sztuki, pełni dziś niezwykle ważną rolę w mówieniu o ludobójstwie. Bohater powie o Łodzi: "Wyobrażałem je sob Opis: Naród zatracenia - Świerkocki Maciej, Sołtysik Mariusz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI