Kniejówka

Kniejówka - Teodor Goździkiewicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Teodor Goździkiewicz
WYMIAR
3,56 MB
NAZWA PLIKU
Kniejówka.pdf
ISBN
2744893845188

OPIS

Teodor Goździkiewicz (1903 - 1984) - pisarz, eseista, dziennikarz i nauczyciel.Autor powieści obyczajowych o czasach współczesnych, powieści historycznych, utworów scenicznych, nowel i opowiadań, opowieści biograficznych, książek przeznaczonych dla dorosłych i dla starszych dzieci.Jako autor dla młodzieży zajmował się przede wszystkim problematyką przyrodniczą, zwany był "piewcą Sieradczyzny". W 1975 pisarza wyróżniono Nagrodą Prezesa Rady Ministrów za twórczość dla młodzieży.

Bogaty wybór kombinacji kalibrów kulowych i śrutowych umożliwia dobranie broni do własnych potrzeb i oczekiwań. kniejówkę. sprzedam kniejówkęBettinsoli 20/76 7x65R + montaż + luneta delta optical titanium 2 5-10x56 HD 4a stan zbliżony do nowego, zakup w 2016, pełna dokumentacja, wystrzelone mniej, niż paczka amunicji.

Zapewnia to precyzję oraz długą żywotność luf. Kniejówka jako lekka broń myśliwska szybka się rozpowszechniła prawie w całej Europie. Jednak w niektórych krajach nie przyjęła się lub jest do dzisiaj uważana za broń plebejską, niegodną prawdziwego myśliwego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI