Dolny Bóbr - Nysa Łużycka 1945. Walki na obszarze między Bobrem i Nysą Łużycką w lutym 1945 r.

Dolny Bóbr - Nysa Łużycka 1945. Walki na obszarze między Bobrem i Nysą Łużycką w lutym 1945 r. - Gerhard Friedl | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gerhard Friedl
WYMIAR
5,58 MB
NAZWA PLIKU
Dolny Bóbr - Nysa Łużycka 1945. Walki na obszarze między Bobrem i Nysą Łużycką w lutym 1945 r..pdf
ISBN
6928860252262

OPIS

Dolny Bóbr- Nysa 1945 to rekonstrukcja wydarzeń i przebiegu bojów o miasta i wioski w rejonie na południe od Odry,pomiędzy Bobrem a Nysą Łużycką w lutym 1945 roku. Przede wszystkim szczegółowo przedstawiono militarne zmagania o Przemków, Szprotawę, Żagań, Krzystkowice/Nowogród Bobrzański, Bieniów, Żary, Jasień, Lubsko, Krosno Odrzańskie, Zieloną Górę, Tuplice i Trzebiel. Wymienione fakty,dotychczas przekręcane lub nieznane,epizody oraz przytoczone relacje świadków odzwierciedlają atmosferę grozy w tych dniach,zniszczenia i cierpienia ludności, jakie przyniósł koniec II wojny światowej na Dolnych Łużycach oraz na pograniczy Dolnego Śląska z Brandenburgią.

- opis wydawcy: Dolny Bóbr- Nysa 1945 to rekonstrukcja wydarzeń i przebiegu bojów o miasta i wioski w rejonie na południe od Odry,pomiędzy Bobrem a ... LUGER ZNALEZIONY W ZŁOTORYI O tym, że strychy starych budynków na Dolnym Śląsku mogą nadal skrywać prawdziwe skarby przekonali się w ubiegłym tygodniu... Przejdź do.

Walki na obszarze między Bobrem i Nysą Łużycką w lutym 1945 r. Friedl Gerhard Dolny Bóbr - Nysa Łużycka 1945.

POWIĄZANE KSIĄŻKI