Wrocław Czytaj Oglądaj Zwiedzaj

Wrocław Czytaj Oglądaj Zwiedzaj - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,97 MB
NAZWA PLIKU
Wrocław Czytaj Oglądaj Zwiedzaj.pdf
ISBN
5061334958971

OPIS

„Czytaj * oglądaj * zwiedzaj ? WROCŁAW” - to nowatorski, praktyczny i bogato ilustrowany przewodnik w formie zestawu książeczek i map.Przewodnik przedstawia Wrocław znany i nieznany za pomocą tekstu, fotografii i map. Jego unikatowa forma została stworzona z myślą o wygodzie turystów. Jest to pierwsze takie wydawnictwo na rynku, bowiem składa się z 6 niezależnych zeszytów, dzięki czemu mogą Państwo ograniczyć swój bagaż i komfortowo zwiedzać przestrzeń miejską Wrocławia.Forma ta sprawdzi się

Przewodnik turystyczny wyd. Alkazar autor: Anna Będkowska-Karmelita, Wojciech Zalewski Przewodnik przedstawia Wrocław znany i nieznany za pomocą tekstu, fotografii i map.

We Wrocławiu zbiegają się drogi podróżujących Dolnoślązaków. Ludzie przybywają tu, kierując się indywidualnymi celami: zdobyciem wiedzy, osiągnięciem sukcesu zawodowego czy nadzieją na ... Wrocław: czytaj, oglądaj, zwiedzaj.

POWIĄZANE KSIĄŻKI