Waszmość Krokodyl

Waszmość Krokodyl - Jerzy Uszyński | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy Uszyński
WYMIAR
6,42 MB
NAZWA PLIKU
Waszmość Krokodyl.pdf
ISBN
5400307570003

OPIS

Aktywny tryb życia, fascynacja książkami i muzyką, szacunek dla inwencji i kreatywności, to tylko niektóre z tematów, jakie przewijają się w tle szalonych przygód bohaterów. Jest też trochę magii, choć ważniejsza okaże się racjonalna wynalazczość. Są rozważania o przyjaźni, honorze, wyzwaniach i obowiązku, ale i o śmierci, smutku czy bólu istnienia. Przede wszystkim odnajdziemy tu jednak radość z uwolnienia nieskrępowanej wyobraźni.Podobnie jak kultowe opowieści przygodowe w rodzaju „Piratów z Karaibów”, „Gwiezdnych wojen” czy „Harry'ego Pottera”, także i historia Waszmość Krokodyla ma mądrze bawić.Tytułowy bohater zostaje wezwany przez swojego mistrza i królewskiego doradcę na ratunek cywilizacji. Wyrusza na poszukiwania żywicy z krzewu mandragory, dzięki której można naprawić zniszczony przez złego maga Gderlina cudowny Talizman, gwarantujący ludzkości dostęp do czystej energii. Po drodze czekają Krokodyla liczne próby: wspinaczka przez skalne szczeliny na Dachu Świata i pustynna burza, walka z pterodaktylem i kaprysy Walkirii z Malachitowej Oazy, pułapki zamku hrabiego Tristeza i durne nawyki cyborgów z Wyspy Bezmyślnej. W wędrówce towarzyszy mu wierny sługa Pankrac, spryciarz z ubogiej dzielnicy miasta. Niestety krok w krok za nimi podąża syn złego maga, Szwarclin."Waszmość Krokodyl" to pełna szalonych przygód opowieść, w której znajdziemy i tajemnicze zamczyska, i rycerskie turnieje, i walki na miarę mistrzów karate, i ultranowoczesne cyborgi.To także historia wyprawy na koniec świata, która stała się szkołą życia, lepszą niż wszystkie akademie.

To także historia wyprawy na koniec świata, która stała się szkołą życia, lepszą niż wszystkie akademie. Recenzja książki: Waszmość Krokodyl Recenzuje: truskawka2. Poznajmy dzielnego szlacheckiego rycerza, imć Hidilberta Gawiała, zwanego z racji nazwiska oraz wygladu pyska (przepraszam: twarzy) złośliwie Krokodylem.

Data zakończenia 2020-03-30 - cena 23,53 zł Waszmość Krokodyl, Uszyński Jerzy, 31,5 zł. Aktywny tryb życia, fascynacja książkami i muzyką, szacunek dla inwencji i kreatywności, to tylko niektóre z tematów, jakie przewijają się w tle szalo, Waszmość Krokodyl, Księgarnia PWN Poznań zaprasza Informacje o Waszmość Krokodyl - Jerzy Uszyński - 7911115244 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI