Szczawno. Miasto i zdrój

Szczawno. Miasto i zdrój - A. Będkowska-karmelita | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
A. Będkowska-karmelita
WYMIAR
9,92 MB
NAZWA PLIKU
Szczawno. Miasto i zdrój.pdf
ISBN
2115453416922

OPIS

Przewodnik opowiada historię miejscowości i drogi, jaką przebyła by stać się znanym w Europie uzdrowiskiem. Przedstawia sławnych szczawieńskich gości. Pomaga nam zwiedzić miejscowość opisując poszczególne obiekty architektoniczne i przyrodnicze. Zapoznaje nas również z atrakcjami turystycznymi znajdującymi się w pobliżu Szczawna-Zdroju jak: góra Chełmiec, zamek Książ, Stado Ogierów „Książ”, Palmiarnia w Lubiechowie, zamek Cisy, rezerwat „Jeziorko Daisy” oraz sąsiedni Wałbrzych.Przewodnik jest

Choć obecnie nie tak popularne jak inne dolnośląskie uzdrowiska, zaskoczyć... - ISBN: 978-83-6219-432-2 Szczawno Zdrój to miasto uzdrowiskowe położone w województwie dolnośląskim, w powiecie wałbrzyskim, leżące na Dolnym Śląsku.

Będkowska-Karmelita już od 9,43 zł - od 9,43 zł, porównanie cen w 15 sklepach. Zobacz inne Literatura podróżnicza i przewodniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Informacja Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad pozwolenia wodnoprawnego na wykonanie urządzeń wodnych tj.

POWIĄZANE KSIĄŻKI