Wrocław, pamiętam że...

Wrocław, pamiętam że... - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,55 MB
NAZWA PLIKU
Wrocław, pamiętam że....pdf
ISBN
3416631285760

OPIS

Celem publikacji „Wrocław. Pamiętam, że…”, było stworzenie zapisu zbiorowej pamięci mieszkańców Wrocławia. Skorzystaliśmy z literackiej metody zapisu wspomnień zastosowanej przez Joe Breinarda w „I remember” oraz Georges’a Pereca w „Pamiętam, że…”. Dzięki specjalnej aplikacji internetowej i nadesłanym listom udało nam się zebrać kilkaset krótkich wspomnień związanych z Wrocławiem. Miasto w rozproszeniu, chmura niepowiązanych wspomnień ukazujących miasto od czasów powojennych, poprzez okres PRL ,

Do zagłębienia się w przeszłość namówili ich Fundacja na rzecz Kultury i Edukacji im. Tadeusza Karpowicza, Księgarnia Tajne Komplety i Biuro ESK 2016. Kup teraz.

Skorzystaliśmy z literackiej metody zapisu wspomnień zastosowanej przez Joe Breinarda w „I remember" oraz Georges'a Pereca w „Pamiętam, że…". Celem publikacji „Wrocław. Pamiętam, że…" było stworzenie zapisu zbiorowej pamięci mieszkańców Wrocławia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI