Drewniany ptaszek

Drewniany ptaszek - Maria Bros | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Bros
WYMIAR
3,32 MB
NAZWA PLIKU
Drewniany ptaszek.pdf
ISBN
2259479020307

OPIS

Jest to piękna historia o drewnianym ptaszku, który tajemniczo ożył. Ta przemiana brzmi bajkowo. Zburzyła jednak szczęśliwą i kochającą relację w rodzinie. Ostatecznie ojciec musi opuścić rodzinę prowadząc dalej samotne życie. Strasznie tęskni za swoją żoną, dziećmi i starym domem. Wszyscy muszą stawić czoło zmianom w swoim życiu. Książka ta jest obrazem emocjonalnych doświadczeń całej rodziny, które czytelnicy mogą połączyć z autentycznymi.Interesująca pozycja dla całej rodziny.Maria Bros - urodzona w 2010 roku w Warszawie, uczennica szkoły podstawowej w Mettmenstetten. Uwielbia szachy, rysuje i wymyśla historie dla dzieci. "Drewniany ptaszek" to jej debiut literacki.

Nowa Wieś 15 06-456 Ojrzeń Mazowieckie E-mail: [email protected] Tel. kom.: 514 245 472 www.budowadomow-ptaszek.pl Od 1991 roku Firma „DREWNO" zajmuje się sprzedażą płyt.

Dom i Ogród » Pozostałe dom i ogród 85 zł. Bieruń, Bieruń Nowy 8 lut.

POWIĄZANE KSIĄŻKI