Wprowadzenie do kognitywnej poetyki komiksu

Wprowadzenie do kognitywnej poetyki komiksu - Paweł Gąsowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Gąsowski
WYMIAR
7,59 MB
NAZWA PLIKU
Wprowadzenie do kognitywnej poetyki komiksu.pdf
ISBN
3306816107165

OPIS

Wprowadzenie do kognitywnej poetyki komiksu jest pierwszą na polskim gruncie próbą omówienia sposobów profesjonalnego badania elementów kompozycyjnych komiksu z perspektywy kognitywistyki, czyli nauki, którą interesują procesy poznawcze, emocje i potencjał ludzkiego mózgu mierzącego się z ogromem docierających doń informacji.Paweł Gąsowski, literaturoznawca, doktor nauk humanistycznych, badacz i znawca komiksu, ale i prawdziwy fan tej formy popkultury, za cel postawił sobie odpowiedź na pytanie, jakie mechanizmy decydują o tym, że lektura komiksu jest fascynującym procesem i doświadczeniem multimodalnym.

Wprowadzenie do kognitywnej poetyki komiksu jest pierwszą na polskim gruncie próbą omówienia sposobów profesjonalnego badania elementów kompozycyjnych komiksu z perspektywy kognitywistyki, czyli nauk 53,43 zł ... Komiks i mit traktuje właściwie o tym samym, co pierwsza książka autora Wprowadzenie do kognitywnej poetyki komiksu - to próba analizy komiksu przez pryzmat sposobu, w jaki patrzymy na świat, rozdzielenia w nim tego, co kulturowe i wrodzone (czy t... Twoja Księgarnia 📚Twoje ulubione książki 📖 Książka Wprowadzenie do kognitywnej poetyki komiksu / Paweł Gąsowski, Fundacja Instytut Kultury Popularnej, 47,41 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Strona główna » Komiksy » Książki o komiksie i mandze » Wprowadzenie do kognitywnej poetyki komiksu. Kategorie.

Data zakończenia 2017-04-29 - cena 33,32 zł "Komiks i mit" traktuje właściwie o tym samym, co pierwsza książka autora ("Wprowadzenie do kognitywnej poetyki komiksu") - to próba analizy komiksu przez pryzmat sposobu, w jaki patrzymy na świat, rozdzielenia w nim tego, co kulturowe i wrodzone (czy też może: wpisane w sam fakt istnienia ... w świecie).

POWIĄZANE KSIĄŻKI