Wizja ciała

Wizja ciała - Tetsuro Fukuhara | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tetsuro Fukuhara
WYMIAR
4,4 MB
NAZWA PLIKU
Wizja ciała.pdf
ISBN
9328941712842

OPIS

Powołując się na własne doświadczenia, obserwacje uczestników warsztatów i publikacje, które zainspirowały go do dalszych poszukiwań, Fukuhara prowokuje i zachęca świat nauki do kontynuowania badań w kontekście najnowszych odkryć ? medycyny, biologii molekularnej czy genetyki ? wierząc, że wiedza ukryta w ciałach tancerzy może mieć niebagatelny wpływ na prace nad rozwojem sztucznej inteligencji czy takich dziedzin życia jak np. robotyka czy wzornictwo.Ciało nie jest narzędziem, które ma coś opowiadać, ciało jest opowieścią. Trzeba zacząć od tego rozpoznania, wspominania przeszłości i skoku w przyszłość ? mówi Fukuhara.* Space Tube - rozciągnięty nad ziemią, 10. metrowy rękaw z delikatnej, wytrzymałej tkaniny, w której doświadcza się wrażenia nieważkości a koordynacja ruchów i zmysł równowagi poddane zostają najwyższej próbie.

Powołując się na własne doświadczenia, obserwacje uczestników warsztatów i publikacje, które zainspirowały go do dalszych poszukiwań, Fukuhara prowoku, Wizja ciała, Księgarnia PWN Wrocław zaprasza Akt kobiecy to stan umysłu - artystyczna wizja piękna Twego ciała. o Psychologia fotografii; Akt kobiecy to stan umysłu - artystyczna wizja piękna Twego ciała.

W jego wnętrzu toczy sie nieustanna walka o zbawienie, wywiązana ze słabości, lęków i niezdecydowania. Motyw ten, szczególnie ukazany jest w Sonecie IV pt.: "O wojnie naszej,która wiedziemy z szatanem,światem i ciałem". Witam! Od jakiegoś czasu odczuwam dziwne mrowienia na ciele, a dokładnie w łydce, stopie i na policzku, czasem na czole i bardziej jest to po lewej stronie ciała.

POWIĄZANE KSIĄŻKI