Odloty hesji 3

Odloty hesji 3 - Sławek Krajniewski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sławek Krajniewski
WYMIAR
7,75 MB
NAZWA PLIKU
Odloty hesji 3.pdf
ISBN
3199423254177

OPIS

W celu skompletowania fotografii do tego albumu, autor odwiedził prawie 50 imprez lotniczych i przemierzył dziesiątki tysięcy kilometrów. Zdjęcia zostały wzbogacone opisem i relacją z imprez autorstwa fotografa. Dodatkowo autor zamieścił w albumie wiele cennych, autorskich wskazówek dotyczących fotografii lotnictwa.Sławek hesja Krajniewski zajmuje się fotografią od późnych lat 70-tych. Jest pomysłodawcą i prezesem Stowarzyszenia Polskich Fotografów Lotniczych Air-Action. Od 2010 zajmuje się projektem "Odloty Hesji" który zaowocował 3 albumami fotografii lotniczej oraz wystawami towarzyszącymi publikacji. W 2012 został laureatem plebiscytu Lotnicze Orły 2011 w kategorii fotograf lotniczy. Był prezesem Stowarzyszenia Nikon Klub Polska.

Księgarnia internetowa merlin.pl Książka "Odloty hesji 3" Krajniewski Sławek nie ma jeszcze dodanej recenzji. Nowości z kategorii: Książki » albumy » Albumy Art.

Wydawnictwo Invert Marketing. Księgarnia internetowa merlin.pl Książka "Odloty hesji 3" Krajniewski Sławek nie ma jeszcze dodanej recenzji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI