Fotosy: Renata Pajchel

Fotosy: Renata Pajchel - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,71 MB
NAZWA PLIKU
Fotosy: Renata Pajchel.pdf
ISBN
9650875891642

OPIS

"Fotosy: Renata Pajchel" jest monograficznym albumem podsumowującym twórczość wybitnej polskiej fotosistki Renaty Pajchel. Nie jest zatem opowieścią o reżyserach i filmach, lecz o szczególnym zawodzie fotosisty, który dokumentując pracę ekipy na planie filmowym i uwieczniając w formie fotosów plastyczną esencję filmowych scen, wpłynął na naszą pamięć o poszczególnych dziełach rodzimej kinematografii. Album jest wyborem najlepszych prac Renaty Pajchel, pochodzących z kilkudziesięciu filmów ? od W

Poprowadził je Remigiusz Grzela - dziennikarz, poeta, prozaik, scenarzysta, dramatopisarz i reżyser teatralny, za swoje wywiady nominowany m.in. do Grand Press i Nagrody im. "Fotosy: Renata Pajchel" jest monograficznym albumem podsumowującym twórczość wybitnej polskiej fotosistki Renaty Pajchel.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Książka Fotosy Renata Pajchel / Renata Pajchel, EC1 Łódź, 62,62 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Fotosy Renata Pajchel | Pajchel Renata | EC1 Łódź. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Fotosy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI